Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zesílení wifi na mobil

Chci se zeptat, zda se dá nějak zesílit příjem signálu wifi na mobilu.
U některých modelů se dá údajně nastavit zlepšení příjmu signálu na úkor výdrže baterie. Mám Samsung S4 mini.
Dá se třeba pořídit nějaká přídavná anténa, která se zapojí k mobilu pro zlepšení signálu wifi? Často se připojuji na různých místech po celém kraji, kde je dost často slabý signál a potřebuji nějaké přenosné zařízení pro zlepšení signálu. Dá se něco takového pořídit?

dá nějak zesílit příjem signálu wifi na mobilu. nedá
přenosné zařízení pro zlepšení signálu dobrá anténa, ale to je spíš pro externí wifi do USB a pro NB, že by mobily měly možnost připojení externí antény, o tom pochybuji

Zdravím,
jestliže se majitelé ostatních mobilů připojují i na místech se slabým signálem bez problémů, obraťte se na servis, nejspíše se jedná o závadu Vašeho mobilu.
Pozor - abyste nepřišel o záruku, musí to být servis autorizovaný!