Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Napáječ autodráhy T2

Mám takový dotaz.Po tátovi mám zdroj pro starou autodráhu T2.Chci ho využít na elektrolýzu vody,ale jelikož dochází ke zkratu,přívod el. se pořád zastavuje.Nevíte,jak jednoduše tu pojistku odstranit a umožnit zkrat ? Děkuji za odpověd.

V kanclu jsem měli vařič - umělohmotný hrneček a dva plíšky připojené na síťovou šňůru. Jednou si tam naše sekretářka dala vařit vodu na kafe, kolegu napadlo, že jí tu vodu osolí a bude (_!_)
Byla. Voda vyskočila z hrnečku a vylítly pojistky:-D
V nějakém návodu pro mladé kutily bylo popsáno, jak dělat elektrolytický rozklad vody na vodík a kyslík a byla tam rada, že ta voda se má okyselit, aby elektrolýza probíhala. Tak kdo ví co tam ten kutil do té vody nalil.