Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno zastrihavac vlasov nefunguje

zdravim, mam zastrihavac vlasov a prestal fungovat, rozobral som ho, mechanicku chybu som nenasiel, ked ho spustim tak bezi, ale noz sa nepohybuje, len po zapnuti urobi pohyb a potom sa uz nehybe, tym padom nestriha.... nejake rady? alebo to mam vyhodit :D ? diky

Záleží na konstrukci zastřihovače. Měl jsem stejný problém se zastřihávačem vlasů u holicího strojku Braun. Na pohled žádná mechanická chyba. Ale nůž zastřihovače se pohyboval ztěžka a plastové raménko, které na něj přenáší pohyb z excentru se o ten možná ani ne celý milimetr prohýbalo. Po důkladném vyčištění, vyprání a namazání opět stříhá jak za mlada.