Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Přední dvířka u pečící trouby

Dobrý den,

sháníme pečící troubu do nové kuchyně a ráda bych, aby přední dvířka měla pouze jedno sklo. Pokud tam jsou dvě, špína zatéká mezi a špatně se myje. Uvádí se vůbec taková informace v parametrech a vlastnostech (například na heureka.cz)? Jak takovou troubu sehnat?

Děkuji za odpovědi

takéto detailné údaje obvykle nenájdeš ani na stránkach datartu,nay-shopu a spol,kde je ešte od toho vzdialená heureka.cz/sk...ale také trúby sa zohnať dajú,obvykle je lepšie si to ísť obhliadnuť "live" do obchodov a potom následne prípadne v klude objednať online......

Mora gorenje to má krásně rozebírací a krásně se to dá umýt. Jednoduché sklo by muselo mít energetickou třídu E a navíc horké a tím nebezpečné pro děti. Naopak jde vývoj k ochlazovaným dvířkům, kde mezi skly proudí vzduch.