Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Prosím poraďte, nejdou nám zavřít balkonové dveře

Dobrý den, podařilo se mi před zavřením dveří pohnout klikou do polohy, do které se dostane, až když dveře zabouchnu a pak zavřu. Nějak jsem to udělala "dopředu" a teď už to nejde vůbec zavřít...
Kliku jsem odšroubovala, v klice je uprostřed čtyřhranný hranol,ve dveřích jsou tři kulaté otvory nad sebou, nic v nic není, do té prostřední zapadá ten hranol. Na boku dveří je lišta, tam ale nic k odšroubování není...Co mám dělat? Moc děkuji. Hanka

Řešení:

na dveřích je taková pacička na pružince. dej jí prstem do polohy "dolu" a otoč klikou. kdyby to tam nebylo, tak ofoť pro představu.

Jupí, šlo to přesně podle Vašeho návodu. Opraveno za pět vteřin :-). Moc děkuji, ušetřil jste mi určitě nemalé peníze, už jsem měla objednaného opraváře. Ještě že jsem se předtím sem znovu podívala. Mějte se hezky a můžete si připsat pomyslný bodík za zachráněnou situaci. Jste šikula!. Hanka