Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Minidisc MZ R700-návod

Dobrý den. Byl by někdo tak hodnej a stručně mi napsal návod na použití tohoto minidiscu? Návod v angličtině mi je na nic- bohužel nejsem angličtinář. Jde mi hlavně o popis jak nahrávat z analogového mic vstupu- moc se mi to nechce zkoušet způsobem pokus-omyl. Díky moc..

ještě něco potřebuju vědět- když chci nahrát analogový výstup z mixpultu z gramofonů, tak mam malý stereo jack zapojit do zdířky MIC nebo LINE IN Optical? V návodu je to napsáno tak, že analogový signál se tak nahrává- že se zapojí do optical.. já myslel, že do toho optical vstupu jde jen optický kabel..