Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zdroj na napájení na volnou energii?

Zdravím, narazil jsem na tuhle stránku
http://keshefoundation.org/shop-et-livres/product/ view/7/147
a zajímalo by mně, jestli nebudete vědět na co to je? Někde psali že je to zdroj na tzv. volnou energii, což se prý zatím nikomu nepodařilo sestrojit.
Změna kategorie, původně: Elektro
Vzhledem ke směřování tématu přesouvám do Pokecu a zároveň upozorňuji, že i ten má své hranice. (Kurt)

LoL :-D je neuvěřitelné že jse schopni tady pořád diskutovat nad pravdivostí toho stroje. :D Už z názvu je jasné že je to podvod. Kdyby něco takového bylo tak to má doma každý. Těším se až vynaleznou mlínek který z masa udělá ryzí zlato.

Když už je to dávno vynalezené, proč jsme jako celá planeta závislá na fosilních palivech, uhlí a uranu ? Proč si každý nepořídí do domu nějaký podobný generátor a nemuší si elektřinu kupovat od drahých společností ? Ty tomu opravdu věříš ?

[01.jpg]
Pokud doma máš kočku, tak to můžeš skusit, jen si dej pozor na vrstvu másla, až budeš mazat chleba.

Je vidět, že fyzika ti nic neříká. Proto bych zkusil upustit od elektroniky, elektrotechniky a všech oborů, kde je elektřina a začít studovat něco jiného, protože tyto obory opravdu nejsou pro lidi jako jsi ty.

Já spíš nechápu, jak někdo může věřit na volnou energii nebo perpetum mobile - to sice nevylučuji, ale v blízké budoucnosti se nikdo k jeho konstrukci ani nepřiblíží.

Kecas kraviny, pretoze nemas prehlad aka revolucia sa deje v oblasti novej fyziky.
To, co Einstein nedokoncil, bolo uz urobene. Zjednotenie je hotove.
Este raz opakujem, ja neverim, pretoze viem.
Nikoho nebudem presviedcat, kazdy na to musi prist sam.

Kecám kraviny ? Ukaž mi jediný funkční zdroj volné energie a veřejně se ti omluvím.

aka revolucia sa deje v oblasti novej fyziky.

To se jako postupem času mění fyzikální zákony ? Třeba že zařízení nikdy nemůže mít účinnost větší než 100% ?

ja neverim, pretoze viem.

Ty víš leda tak hovno o fyzice. Já zase vím, že fyzika není pro tebe a tobě podobným.

Neodpověděl jsi mi na otázku : "Když už je to dávno vynalezené, proč jsme jako celá planeta závislá na fosilních palivech, uhlí a uranu ?"

Vtip je v tom, že to zařízení nemá účinnost větší než 100%, ale ten princip o kterém já sem slyšel, tak funguje tak, že zachycuje temnou energii nebo něco podobného, která mimochodem vyplňuje i velkou část vesmíru podle astronomů, a je asi všude okolo, a přeměňuje ji to na elektriku. Prý už v Atlantidě využívali na napájení spotřebičů nějaký krystaly, tohle je množná podobný princip.

Vy tady pořád debatujete a diskutujete ale nic z toho co píšete neni opravdu k tématu. Píšete že to už dávno všecko funguje (což je v rozporu s realitou) a důkazy nemáte žádné. V teorii to všechno existuje (to je to o čem mluvíte) ale v praxi nic z toho neni. Neni proto protože to ještě nikdo nedokázal realizovat v praxi, nejsou na to ani technologie. Čerpat energii z vakua nebo vesmiru možná jednou pude ale to potrvá ještě 50,100,200 let minimálně.

Z vašeho textu jde vycítit akorát že si tu něco dokazujete protože se chováte jako velký pán. Vše máte nastudované, vše víte ale nic neřeknete. Trochu hloupé chování.