Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Zastavěnost pozemku 30% co do toho patří?

Ahoj,máme naprojektovaný dum na plnou zastavěnost 30% pozemku jak u nás dovoluje obecní uřad.Nicméně nyní by jsme si chtěli udělat zámkoc¨vou dlažbu až ke garažuï.Stavba je již zkolaudovaná ,ale bojíme se aby jsme neporušili nejaké předpisy.Zamkova dlazba ta také spadá do těch 30% jako zpevněná plocha?A je nějaký zpusob jak to obejít třeba ze tam nasypeme kámení?dekuji za rady

pokud to je na vašem bude se jednat o "zpevnění cesty" třeba kvůli bezpečnějšímu přístupu k domu nebo prostě vydláždění kvůli zpevnění terénu, zhotovení drenáže apod. tam pokud nebudete dělat dělat metrové výkopy nebo navážky se to nemusí ani ohlašovat.

tam by spíš byl problém s vysazováním stromů nebo stavěním vysokých plotů, které by mohli vadit sousedům, tohle ten případ nebude.

edit: jedinný co mě napadá pokud by jste tu dlažbu nevhodně dlouho měli někde skladovanou na místní komunikaci tam by mohlo být zle...ale to je většinou extrém, který tu taky asi nehrozí.