Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem podlahové prvky (kostky) duté podlahy - cena?

Ahoj,
už nějakou dobu se po internetu pídim po alespoň orientační ceně podlahových kostek (takových, které tvoří zdvojené podlahy například v administrativních budovách). Je to dost specializovaná záležitost, kterou běžný spotřebitel domů opravdu nekoupí a proto nejsou nikde ani orientačně ceny (natož eshop).

Nemáte někdo přehled, co ta sranda (podlahová kostka o rozměrech 600x600mm) zhruba stojí?

Díky

Jinak tohle jsem resil u prizenich/suterennich (dum je castecne pod zemi, z jedne strany je to suteren, ale z druhe strany prizemi :-D) a nakonec jsme dospeli ke kompromisu, udelat odvetranou mezeru podel vnejsich zdi. Ta je tvorena ve vykopu polozenou na ctvrtiny rozrezanou trubkou (prumer asi 40cm) oprenou o zaklad/dnejsi zed.