Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno sprchová hlavice

Nevím už kdy ale ještě v Hypernově (teď je to albert) sem koupil sprchovou hlavici za 50 kč (ted máme multifunkční a ta se rozpadla a nemá takový tlak)a ta z Hypernovy měla pořádnej tlak vody byla to obyčejná hlavice žádná usporná
a ted sem si ji chtěl koupit (v albertu už žadne nemjí) tak sem byl v prodejně kde prodavají hajzlíky umyvadla pisoaery brikety atd..
a tam sem koupil obyčejnou za 79kč a ta má malinkej tlak vody a nejde přepnout je to obyčejná sprchová hlavice ale kde se dá sehnat spořádným tlakem a nebo sou na to nějaké tabulky (tlak vody)

>kdybych to věděl tak sem do té prodejny nešel abych koupil obyčejnou a byla uplně jiná než obyčejná z hypernovy<

loading...

Problem je jednoduchy.
1. Bud mas problem s tlakom vody v hadici napriklad vplyvom pokazeneho kohutika (vodny kamen a pod), ktory neprepusta tolko, kolko by mal.
2. Mas problem v hadici z rovnakeho dovodu.
3. Kupil si blbu sprchovu hlavicu, ale to sa mi nezda, pretoze tieto lacne jednoduche nemaju ziadne skrtenie a podobne serepeticky, su to jednoduche hlavice bez moznosti cokolvek nastavovat.

P.S. U mna sa tlak vody stracal v hlavici, ked bola zavapnena, takze som mu musel davat do kyseliny pravidelne, ale to pri vymene u teba tym padom odpada.

Ja som naposledy siel do nejakeho bau neco, zobral som to najlecnejsie co mali (asi za 5 eur), vypada to super, ma to dierky po celom povrchu, ziadne usporne ani nic podobne, a sprchuje to super :) Ziadne usporna ani nastavovatka (tie sa stejne zadrbu vodnym kamenom a nefunguju)