Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký vysokotlaký čistič koupit?

Zdravím, otec bude slavit 50 a já nevím co koupit. Jediné co mě napadá a co mu schází je vysokotlaký čistič. Já se v tohle ale vůbec nevyznám a tak bych potřeboval trochu poradit, podle čeho vybírat. Mě zatím napadá nejjednodušší řešení vybrat nejoblíbenější produkt na na heuréce a to je tady ten http://vysokotlake-cistice.heureka.cz/bosch-aqt-35 -12/ Co si o něm myslíte vy? Předem díky za rady.

V tehle cenove kategorii je to asi uplne jedno, ale ja bych doporucil NILFISK : http://www.srovnanicen.cz/q/Vysokotlak%C3%A9%20%C4 %8Disti%C4%8De/nilfisk/?pId=9254&n=Nilfisk mají celokovova cerpadla a ceny srovnatelne s konkurenci. Ja sam vlastním tento : http://vysokotlake-cistice.heureka.cz/nilfisk-c-12 0_6-6-pca/ a za 2 roky naprosta spokojenost. Cistil jsem plot, dlazbu, chodníky, plechovou strechu, obklady, samozrejme auta, kola...proste co je potřeba a je to radost.

u těch vysokotl.čističů se to má tak že.Je potřeba vědět jakou intenzitou rozumí se časovou nepřetzržitou bude otec čistič používat.Pokud půjde o nárazové používání cca do 20 minut tak je vcelku jedno do čeho investujete.Ale pokud bude čistič využíván v čase třeba 1 hod a to nepřetržitě tak se může stát že odejde.On každý čistič by v návodě použití měl udávat dobu nepřetržitého provozu a potom následuje doba vypnutí aby došlo k ochlazení el motoru.Ta je různá.Třeba čističe gardena používají číselné značení které udává nepřetržitou dobu použití v čase.5 tková řada má dobu použití nejvyší.Čím nižší číslo tak je časové využití nižší.