Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Gril a ventilátor jde,ale nepeče

Dobrý den,máme asi 10 let kombinovaný sporák Mora s horkovzduchem.Teď mi vyhodil pojistky.Po opětovném zapnutí:Topné pěleso při zapnutí grilu žhaví,ale po přepnutí na pečení s horkovzduchem už bohužel ne.Ventilátor funguje.Nemáte prosím někdo radu co s tím?Děkuji za případnou reakci.Zuzka V.

U Mory klasicky odchází spodní pečící těleso, ale mohlo odejít i to horní.
Můžete používat, co funguje, nebo nechat opravit. Pokud někdo v rodině umí změřit odpor, může po odkrytování zadní části proměřit topná tělesa.