Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Tip na silikon do koupelny

Mám takový problém, v koupelně mi na obkladačky, co jsou z neglazovaného porézního materiálu, nechce moc držet těsnící silikon (tu první značky, co dělal zedník, už ani nevím). A ten, co drží, tak dostane dost zabrat, když jednou za 2 roky dám na ty obkladačky impregnaci proti plísním. Teď mám doma Den Braven, vcelku jsem s ním spokojený, ale tu impregnaci "nevydrží".

(neptejte se mě, proč tam mám obkladačky, co je potřeba impregnovat :))

Co je to impregnaci, že to ničí silikon? Pokud ta impregnace nějak poškozuje ten silikon, tak je jedno, jestli je to Den Braven, nebo jinej.
Já jsem dával do koupelny právě Den Braven, protože se mi ukázal odolnější vůči plísním, než jiný. Vyznačuje se tím, že smrdí spíš po čpavku, než po octu, jako jiný sanitární silikony.