Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Infračervená dečka

Ahoj lidi, vnutil se k nám člověk, který nabízí infračervenou dečku. Podle jeho chvalozpěvu je to to nej nej. Ale ta cena. Máte někdo zkušenosti s použitím, opravdu pomůže? A jaký je rozdíl mezi normální nahřívací a infračervenou? Moc fšem děkuji za podněty a odpovědi.S.

Sice nevím co to je, ale asi nebudu daleko od pravdy, když si myslím, že to bude něco, co je ukrutně předražené a co spadá do kategorie zboží, které za nekřesťanské peníze zpravidla nabízejí takzvaní "Šmejdi" na předváděčkách.
Dá se říci, že každé těleso, teplejší než okolí, je zdrojem infračerveného záření, tedy i dečka s klasickým odporovým drátem. Možná že toto bude "zmodernizováno" několika infra LED diodami.
Jistě super extra propagovaný léčivý účinek bude asi jako někdy v minulosti nabízené léčivé lampičky se speciálním žlutým světlem za cca 5000,- korun, osazené běžnými LED diodami.
Ano. Bude to jistě nej- nej - nejdražší. A nej nej nejvíc na ..... :-):puff:

Třeba je to skutečně něco úžasného a zázračného co nemocné uzdravuje a mrtvé křísí. Tak pokud se ten člověk vnutí znovu, požádej ho o nějaký prospekt, návod, případně adresu webové stránky, kde se o tom můžeš dozvědět něco bližšího. A dej to sem k posouzení.
Co to je "k nám" a za jakou cenu to nabízel? Měl to s sebou? Jak to vypadalo a co to mělo umět?

BTW:
Pokud je to elektrické zařízení co se zapíná do zásuvky, mělo by to mít nějaký certifikát (nejméně ES Prohlášení o shodě na základě zkoušek třeba v EZÚ), značku CE a možná by ten pán mohl předložit i certifikát odtud www.proverenaspolecnost.cz :-)