Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Cukající kuchyňská baterie

Zdravím,
rád bych Vás požádal o radu vzhledem k tomu, že jsem co se týče instalateřiny úplný analfabet.

Baterie v kuchyni mi začala při otevření naplno na studenou vodu cukat, resp. dávkuje vodu v intervalu cca 3-4 dávky za vteřinu, pokud uberu na průtoku tak teče plynule, u teplé vody taktéž žádný problém.

Můžete mě někdo nasměrovat na co bych se měl soustředit? Zda na přívod vody či na baterii/kartuš samotnou?

Děkuji

To se mi taky stalo, dělaly to někdy staré kohoutky, pokud vnitřek kohoutku nedržel a vypadával z držáku. Chce to vyměnit kohoutek (myslím ten vnitřek). Ale je zajímavé, že mně to dělalo právě když voda tekla míň, takže sem vodu musel pouštět naplno, pak to nedělalo. Je to tenhle typ kohoutku:

www.sbazar.cz/kvidopostrizin/detail/9603839-prodam -vodovodni-kohoutek-velikost-11cm-cislo-646/nejdra zsi/4