Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka Whirlpool - problém s tryskami

Dobrý den,

mám problém s myčkou whirlpool adg 8282/1 ix. Když ji zapnu napustí se do ní voda chvíli je slyšet, že se točí trysky a po pár vteřinách přestane. Když otevřu dveře a zase zavřu tak opět chvíli se točí trysky a potom zase nic. Nevěděl by někdo v čem je problém? Ještě jsem den předtím čistil filtr a od té doby tohle dělá. Chybu to nehlásí, program normálně běží a otevře se i kapsle na tabletu, tak jak má.

Pokud se netočí trysky,mohl by být problém v oběhovém čerpadle nebo v přívodu k němu. A nebo někde ucpaná cesta cyrkulace vody. To by možná dávalo smysl - zastavíte cyklus, bordel si sedne, zapnete myčku, bordel se dostane do místa,kde průtok zastaví. Někdo zkušenější bude jistě vědět více.