Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Pračka Zanussi TE 825 V nevypustí vodu před aviváží a zastaví se

Dobrý den Pračka Zanussi TE 825V při praní nevypustí vodu před aviváží a zastaví se , minulý týden to udělala taky tak jsem vyčistil filtr , profoukl hadičku k hladinovému spínači a pak jednou normálně vyprala , tento týden opět to samé . prosím o radu kde hledat chybu , případně odkaz na diagnostiku závady . pračka nemá display. na myčce to napíše chybu a podle toho hledám . prý se nějakým stiskem nastaví nějaký řežim a podle počtu zablikání se pozná závada. uhlíky na motoru jsou ok ty jsem kontroloval. děkuji za rady

Ano, každá pračka má diagnostický režim. U vaší pračky bude chyba indikována počtem bliknutí kontrolky. Ale běžnému uživateli se ukáže všeobecná chyba (E50,E40). Ale v diagnostickým testu se pak dá zjistit přesnou chybu...
Napište mi PNC a pak poradím více...(dole u filtru nebo na zadní stěně pračky 911..913..914)