Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem digestoř - ztráta výkonu

Dobrý den, prosím o radu, u digestoře, kterou mám už nějaký rok, došlo postupně ke ztrátě výkonu, rozběhnu jí již jen na stupeň číslo 3 regulátoru výkonu, na 2 či 1 se motor ani nehne, jde to nějak zachránit, nebo je to na výměnu motoru? (Zaneseným filtrem to není, nefunguje to ani bez něj). Děkuji za případnou odezvu.

Samozrejme, ze ma i digestoř rozbehovy kondenzator. Nam to zlobilo podobne a otec (blbec) s tim zapinal a vypinal jakoze to "rozhejbe" az to bouchlo a shodilo hlavni jistič. Jinak ten rozbehovy kondenzator byl jaksi zality v plastu u vyvodů těch vinutí, takže nešlo odečíst jeho hodnotu a po jeho proklemování se motor neroztočil i když jinak šel dvěma prsty. Byl to digestoř whirlpool přikon 120w.