Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Provizorní izolace bublinkovou fólií?

Máme na baráku krovy bez jakékoliv izolace (izolace je "řešená" nějakou maltou s pilinama na stropech, ergo mizerně).
Výhledově máme v plánu střechu zateplit, ale na tuto a nejspíš ještě příští zimu to nebude (na pořádnou izolaci není čas, ani peníze).
Momentálně to znamená, že na půdě normálně protahuje, přes den stropy v místnostech rozhicované na 32–35 °C, na půdě kolem čtyřiceti, a přes zimu na stropech o tři stupně míň než na zdech (+vlhkost) a na půdě kolem nuly.
Má smysl nastřílet zespodu na krovy ve dvou vrstvách aspoň nějakou klasickou bublikovou fólii (tím nemyslím bublinkovou parozábranu s reflexní vrstvou za 40 kč/m) tak, aby se nějak separoval vnitřní a venkovní prostor? Máte představu, jak moc to pomůže?

IMHO to pomuze uz tim, ze to zamezi cirkulaci vzduchu - prenos tepla vedenim je podstatne horsi nez cirkulaci.. na druhou stranu to asi nebude zas az takova vyhra, ale jako provizorium lepsi nez nic. Pokud to mas skoro zdarma a skoro hned, tak bych to udelal, pokud ne, tak aspon prispendlit cokoli mezi ty tramy, at mas aspon jedno oddeleni