Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemZamknuto Ucházení volejbalového míče

Jaká míra ucházení vzduchu z volojbalového míče je normální? Jak dlouho vydrží s dostatečným tlakem pro hru (nebo u nromálního nepoškozeného míče je to něměřitelné, třeba víc jak měsíc)? Je třeba normální, že po týdnu už se s ním nedá hrát musí se dofouknout?
Jak zjistit, jestli vzuch zevnitř s vyšším tlak ukází ven přes plnící ventil nebo zbytek míče? Dá se obojí opravit?

Poprosim Pantoflu nech sa vyradi na pc a debatach a nech necha zlatu milu kutilsku poradnu na pokoji. Mne sa celkom paci, ze sa tu malo ludia hadaju, ze sa tu nekladu blbe dotazy a ze si to tu tak pokludne zije svojim zivotom.
Zamykam, nech ti zlati ludia, co sem chodi neplytvaju svoj drahocenny cas na tvoje blbosti.