Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Sundání staré lepenky?

Zdravím, mám dotaz. Mám takovou podestu, která dříve sloužila normálně jako střecha, tudíš byla zaizolována z vrchní části lepenkou. Teď si zde na podestě dělám posezení, jedná se vlastně i o vstup do bytu. Podestu mám zastřešenou a na podlahu bych chtěl dát dlažbu. Je nějaký fígl nebo vychytávka jak tu starou lepenku co nejrychleji sundat? Nebo ji tam nechat a lepit dlažbu na ni? Díky za info pro představu o co jde jsem to i nafotil... díky

Na to platí jen hrubá síla. Tenhle malý hořáček je na takovou práci jen šidítko. Mimo to paradoxně čím chladněji tím lépe. Obyčejně jsme starou lepenku nasekali na podélné pruhy cca 10 - 15 cm a pak jsme je osekávali škrabkou na násadě aby se do toho člověk mohl opřít. A opravdu, tady pomůže jen brutální síla a je to velká dřina. Chcete-li jít horkou cestou, musíte sehnat velký izolatérský hořák s desítkou bombou. A protože ve finále je problém na asfalt lepit, lepíte v podstatě na mastné.. hodil bych dlažbu na terče.