Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jaký cement

Dobrý den,
prosím o radu,jaký koupit cement na malou mezeru v cestě (cca 20x 50 cm) kde jezdí auta.
Písek mám. Tedy pokud možno malé balení. Děkuji.
Dostupný Praha, ještě lépe Neratovice, Brandýs, Mělník.

Děkuji,
všeobecně ve stavebninách, třeba u nás ve vsi, mají jeden cement a prostě řeknou, je dobrý.
Na internetu se dočtu, jak jsou různé podle zatížení a kvality. Jde mi o to, aby to nerozdrtilo první auto. Samozřejmě ztvrdlé.
Mají víc druhů? Nerátky mi vyhovují, to mám blízko.