Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Zavěšení umyvadla.

Zdravím, máme doma staré umyvadlo které je zavěšeno na dvou šroubech a sedí na porcelánové noze. Prostě klasicky postaru udělané umyvadlo. Jelikož po čase si umyvadlo trochu sedlo a protéká za ním voda, navíc kvůli noze se za ním velmi špatně vytírá. Jsem se rozhodl umyvadlo demontovat, vyčistit a udělat generálku. Chci se zeptat jestli ono umyvadlo udrží pouze na šroubech bez nohy nebo je nutno dodělat konzole? Nové umyvadla, podle toho co jsem slyšel, jsou jen zavěšené ale zvládne to i tohle staré? Díky.

Babička měla doma taky něco takového, ale to umyvadlo drželo jen na těch konzolích.Ta noha byl jen ozdobný kryt, aby nebyl vidět sifon.Když se vytíralo, noha se odšoupla a pak dala nazpátek.
Myslím že tohle staré umyvadlo nebude mít otvory na šrouby, ale co vám brání v tom ty konzole nechat?Nohu dejte klidně pryč.

Kdyby jste byl ze Zlína tak bych je i bral ale jináč si asi zajedu do OBI.... Potřebuju tam nějaké konzole které nebudou moc bít do očí. Nové umyvadlo se mi nechce dávat protože tohle je takové pamětní a navíc celkem pěkné tvarově.
Jináč jsem byl ve Zlíně v železářství a baba mi řekla že už se ty konzole nedělají. Přitom na internetu je jich dost....