Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Velice zpěchá - Jak opravit Fieldman FZR 3002-B - pojezd

Dobrý den,
Prosím o pomoc. Dneska se mi stalo to, že sekačce Fieldmann FZR 3002-B přestal fungovat pojezd. Lanko je na volno a sekačka pořád jezdí a pojez nejde vypnout. Tuším, že tam ulítla nějaká pružina, ale netuším kd měla být, jak má vypadat, jak má být silná atd.. Nemá někto tip? Nemá někdo tuto sekačku, že by mi ten pojezd vyfotil? Moc se mi to do servisu dávat nechce. Nemůžu na netu nikde najít náhradní díly. Je to čínskej vergl, kterej jsem zdědil. Přikládám foto na posouzení.

Foto1
Foto2
Foto3
Foto4
Foto5
Foto6

Díky moc

mel sem podobny problem v mem pripade nejel pojezd vubec.. problem byl ze v te mini prevodovce bylo zlomene jedno tahlo takze to bylo jakoby porad na neutral.. opravil sem to tak ze sem to tahlo udelal nove..¨¨

urcite se mrkni do te prevodovky v tvem pripade to bude asi problem ze se zanesla a pruzina co to vraci to neutahne nazpet nebo jak rikas uplne utekla..

bacha je tam mazivo tak at ti to zbytecne nevytece v garazi/ v dilne