Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno Lze uříznout ouško hrnku?

Zdravím.
Máte někdo zkušenosti s řezáním hrnku? Nevím přesně materiál, tipuji keramiku.
Manželčin oblíbený hrnek upadl a ulomilo se ouško, zůstaly po něm jen ostré části.
Je nějaká možnost, jak to v domácích podmínkách odstranit úplně?
Chápu, že to pro někoho může být nesmysl. Hrnek má hodnotu tak 50kč, ale přesto pokud má někdo nějaký nápad sem s ním.
Předem děkuji za rady.

Uřízl a abrousil bych to miniflexou z brusky Dremel. Nemáš-li možnost půjčit si Dremel, tak koupit stopkovou miniflexičku a upnout do aku vrtačky, to by mohlo také fungovat. Nejde ouško přilepit? Keramika se docela dobře lepí (ne však sekunďákem, to by v myčce povolilo).