Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem UV lampa pro kočku?

Máme bytovou kočku a ta se občas vymočí, kam nemá.
[http://www.modrykocour.cz/catgallery/90116_1453.jp g]
Loužičku vytřeme, osvědčilo se nám do vody na umytí přidat trochu octa a pokud je to i na zdi, tak mám zředěný ocet ve spreji, aby to nesmrdělo.
Ale někdy se stane, že čichám člověčinu - tedy kočičinu - a nenajdu, kam se kočka podepsala.
Napadlo mne, jestli by na zjišťování kočičích podpisů nefungovala nějaká UV lampa co v televizních detektivkách používají kriminalisté, když pátrají po setřených krevních skvrnách.
Máte s tím někdo zkušenost (případně kde takovou lampu pořídit)?

Nepíšete zda je kočka kastrovaná.Pokud ano tak může mít kočka zánět močových cest a to ji nutí nekontrolovaně močit jenom takovým ucmrndnutím.Oni jsou totiž háklivé na stravu.Předem bych se poradil s veterinářem.Opravdu se nemůže stát aby zdravá kočka čůrala kdekoliv mimo záchod.Své teritorium si značkují kocouři.