Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem čím natřít plechovou garáž?

Zkušení páni rádcové, čím byste natřeli střechu plechové garáže zevnitř? Zvenku je vyzkoušený nátěr jak syntetickou barvou, tak i vodou ředitelným balakrylem.

Syntetika z venkovní strany drží vždy několik let, pak zmatní a spláchne se, vodou ředitelný balakryl se dobra natírá, nepotřebuje se ředidlo, dobře drží, kryje i několik let a snadno se přetírá.

Problém je s vnitřním nátěrem střechy, která je v létě rozpálená skoro na 60°C a v zimě je na ní uvnitř garáže sražená vlhkost a při mrazech námraza. Syntetika na základovce držela skoro dvacet let a vodou ředitelná barva se po zimně při roztátí námrazy částečně sloupává a smyla se.

Co byste doporučili? Balakryl jako základovku a na to syntetiku, nebo i další vrstvu balakrylem? Díky za vaše rady a zkušenosti.

Díky za typ na Alkyton, podívám se na něj.
Chci do toho dát jen tolik peněz, aby to prodloužilo životnost plechové garáže a aby se nemusel nátěr opakovat každý rok, protože i čas na další opravování nátěru má svou cenu,