Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Nezaspárovaný sádrokarton - nový být - reklamace?

Potřebovala bych poradit zda je normální aby sádrokarton v novém bytě od developera, nebyl zaspárovaný a byly mezi ním mezery? Zatím jsme byt nepřevzali, ale viděla jsem to a nafotila skrz okno. Nemůžu zatím nic reklamovat, nebyla to oficiální prohlídka :D. Byt je ale už hotový. Ráda bych věděla, jak se máme v tomto případě zachovat až na oficiální prohlídku půjdeme a toto tam najdeme. Je to i v bytě vedle, zřejmě tedy v celém domě. Když opomenu velmi ošklivý vzhled stěn, je to něčemu na škodu? Jak se máme bránit, co máme dělat? Děkuji

Dobrý den,
Promiňte, ale myslím, že zbytečně brzy šílíte. Pokud to tam bude při předávání, pochopitelně nepodepíšete předávací protokol, ale teď? Ještě to není hotové, vy koukáte kdesi přes okno a děláte závěry.
Když bude nejhůř, tak to manžel přetmelí. Aspoň zažene nudu / legrace /.
Klídek.

Jak jsem psala, byt je hotový. Vzhledem k tomu, že nemám absolutně žádnou zkušenost s nějakou stavbou, chci se dopředu připravit. Ne to pak řešit ve spěchu na místě. Můj dotaz je zda to něčemu vadí nebo ne, abych věděla na co to můžeme uhrát. Vizuální stránku budu asi těžko reklamovat.

Zaspárování sádrokartonu je natolik samozřejmá věc, že je to podobné, jako byste se bála, že vám v autosalonu budou chtít prodat auto bez volantu, protože ten je "za příplatek" (dobře, ve škodováckém autosalonu bych se toho trochu bál :D).

Ne vážně - na oficiální prohlídce klidně běžte jako první do inkriminované místnosti a pokud by to nebylo zaspárované, tak se s nimi už o ničem nebavte a domluvte další schůzku na termín, kdy všechno zaspárované bude.