Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Kde sehnat velké balení vodky?

Dobrý den všem,
Děláme každý rok likéry jako jsou ořechový, třešňový, višňový atd.. V zimě potom po večerech pocucáváme. Děláme např. 20-30 litrů. Používáme k výrobě vodku, ale už nás nebaví kupovat ty předražené půllitry. Otázka zní:

Dá se někde koupit třeba 30L barel vodky za lepší cenu? Pořád to hledám, ale nic nenecházím.

Děkuji za tipy

tak to jsi slabej, prej pálenice

neznáš recepty ukrajincú a rusú, cukr, smídka chleba, voda, nechat týden dva pracovat, papiňák, kousek medené trubky, starší zpúsob je bez papiňáku a trubky, hrnec a pary se zachytávají do obráceného kovového lavoru, ten se chladí na nem položeným hadrem, občas se na ten hadr naleje studená voda, produktu ríkají samohonka

dekuji neprosím, nechcu ani zadarmo ....

.... :puff: