Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Betonová podlaha

Zdravím, mám v dílně betonovou podlahu, která se udělala z toho, co zbylo po stavbě kotců a plotu. Beton asi nebude moc kvalitní, ale nepraská. Problém mám v tom, že se vyšlapává - drolí. Rád by jsem to něčím vyrovnal a udělal něco jako slupku. Nevím ale, co použít. Slyšel jsem tip epoxy, ale já by jsem měl představu něco jako cementový potěr, nějaká stěrka, nebo něco tak? Nemůžu to moc zvedat a potom to chci natřít barvou na betonové podlahy, aby to šlo utírat.
Děkuji za dobré tipy :-)

Trošku drahšie riešenie,no ak to nepôjde nahrubo,tak by to mohlo byť.Povrch betonovej podlahy poriadne očistiť a povysávať a potom naniesť vrstvu armovacieho lepidla na polystyren zarovnať a po čiastočnom prischnutí je možnosť ho vyhladiť filcovým alebo polystyrenovým hladítkom.Potom si dáte farbu po vyzratí asi 72 hodín.Lepidlo na dlažby sa zle hladí ak by ste ho chceli použiť.