Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailemVyřešeno SPĚCHÁ - Trouba Fagor 2h-114x

Zdravím,
potřebuji poradit s vestavěnou troubou Fagor 2h-114x, při zapnutí trouba vyhodí hlavní jistič, a jediná možnost , jak ji zapnout je když se přepne na pečení zhora/zhora s ventilátorem, nastaví se teplota vyšší než 60°C a čas není na nule. V ostatních případech trouba vyhodí hlavní jistič. Nevíte nekdo, co s tím, odmontoval jsem horní kryt ovladačů, a na první pohled tam není nic spáleného.
Osobně to odhaduji na termostat ale nevypadá nijak poškozeně. Naposled se v ní peklo ve středu, poté se jen zběžně umyla. dnes již nešla zapnout. :/
Předem děkuji za jakékoliv rady.

Že by spodní spirála odešla do věčných lovišť?

Na termostatu nepoznáte zda je špatný.Ten spíná jen tu fázi ke spirálám.Odpojte ji a zapněte troubu.Teda pokud máte alespoň minimální elektrotechnické znalosti.Jinak zavolejte radši elektrikáře.