Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Výměna USB konektoru v tabletu

Ahoj, kamarád rozlámal plastový jazýček s kontakty v mikro USB B konektoru určeného k napájení v tabletu Toshiba AT10-A. Je tam na drobném DPS, aby se dal snadno vyměnit jenže ten modul stojí bez mála 3000,-. http://www.ebay.com/itm/H000059000-USB-Board-/2816 97750500?pt=LH_DefaultDomain_71&hash=item41967e8de 4
Poškozené USB jsem vypájel s pomocí horkého vzduchu a připájel nový za 15Kč, ale po připojení kabelu do tabletu nebo adaptéru do zásuvky Android spadne nebo se zakousne. Jediná možnost je zapnout tablet s už připojeným napájením, potom normálně dobíjí a funguje, jenže se nedá bez vypnutí nikam přenést. Skusil jsem to znovu pofoukat horkovzduškou (s regulací teploty), ale nepomohlo. Má někdo podobnou zkušenost? Díky.

hmm proc to stoji 3tacy :D ses si jistej ze si dal spravny usb konektor ? neni tam nejaka ochrana ? treba jako ze je pin 4 a 5 (zem a nula) jestli se po pripojeni kabelu nespojily .. ono usb konektor na zakazku je svine :D omrkni znovu ten puvodni konektor