Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Jehlový oklepávač

Zdravím!
Chtěl bych se zeptat, zda má někdo zkušenost s nástrojem, zvaným jehlový oklepávač.
Jedná se o nástavec na pneumatické kladivo na jehož konci je svazek jehel, které při práci kmitají,
např.: www.worka.cz
nebo vyloženě samostatné pneumatické nářadí,
např.: www.naradi-vesely.cz
Měl by s tím jít, mimo jiné, odstraňovat z ocelových předmětů rez, starý nátěr a pod.
Kdyby se náhodou našel někdo, kdo tento nástroj v praxi odzkoušel právě k odstraňování rzi a staré barvy z nějaké ocelové konstrukce, byl bych velice rád, kdyby se se mnou o tuto zkušenost podělil. Hlavně jak je výsledek kvalitní a také jak to s ním jde rychle.
Chystám se totiž renonvovat částečně zkorodované zábradlí na balkonech a hledám optimální metodu přípravy před nátěrem.
Děkuji za případnou odpověď.

On ten oklepávač je hlavně na oklepávání svařenců vařené metodou MMA.Rez s tím jde také hlavně stará a narostlá.Na odrezení zábradlí se to ale moc asi nebude hodit.Kartáčovat a zase kartáčovat rotačním kartáčem.Na trhu je jich dost.A pokud máte flexu tak do toho jděte.