Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myš a montážní pěna

Dobrý den,
Ve špatně přístupné zdi jsem našel díru, kudy do baráku lezly myši.
Nedostanu se tam zednickou lžící ale dobře a hluboko tam jde zarazit sosák montážní pěny. Má smysl to vypěnit a nebo myši jakmile vědí,že za pěnou bývalo vždy teplo a něco k jidlu, tak tu pěnu prohryžou? Ať nedělám něco zbytečně...
Děkuji
BW

NE, nemá, prohryzou to 100% a nebude jim to delat sebemensi problém .
Jedina věc která se mi osvědčila na zadelavani der od mysi je beton smichanej se strepy z rozmlacene lahve a vodnim sklem. Resil jsem tak několik der v byvale pradelce, kde nyní skladujeme zrni a kukurici .

Poněkud morbidně - a co do pěny při zapěňování přisypávat ty úžasné růžové granulky (tuším, že se to jmenuje Lanirat). Myš bude kousat pěnu, a s přidanou hodnotou ve formě nástrahy to třeba dlouho nevydrží (alternativa cementu se sklem, ale ne tak pracná).