Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Čím protáhnout hadici?

Ahoj lidi, mám takový problém: na zahradě mám asi třicetimetrovou 3/4" hadici na zalévání, ale ne tlakovou vodou, jen gravitačně z asi tři metry vysoko postaveného sudu. Poslední dobou mám pocit, že průtok je daleko menší, než býval, že se hadice ucpává nějakými řasami či čím. Máte někdo podobnou zkušenost? A víte, jak problém vyřešit, jak a čím hadici vyčistit anebo protáhnout? Moc děkuji za poradu a pomoc a užijte si den :-)
S.

řasy se z hadice dostanou molianovými kuličkami o něco vetšími než vnitřní průměr hadice , vtlačí se do hadice a tlakovou vodou se protlačí v celé délce ven a oto se několikrát zopakuje . kuličky průměru cca 2 cm jsem kdysi koupil v hračkárně. dnes používám hadice které nejsou průsvitné a řasy se tam netvoří