Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Počasí

Dobrý den,věděl by někdo jak zjistit,jaké bylo kupř.počasí dejme tomu v prvním říjnovém týdnu v roce 2013.jde o to,že žalobce uvádí,že koupil dům v teplém a slunečném počasí.Při koupi jsme byli a žádné takové počasí nebylo,potřebujeme to jako důkaz k soudu.Tolik na objasnění situace.Děkuji.

protože potrebuješ oficiálni doklad od dúveryhodné renomované instituce s razítkem, požádaš treba NASA o satelitní snímky dané lokality v daném čase, nebo treba jinou agenturu provozujíci neco kolem meteorologie nebo snímkováni zeme, co je schpopná danou skutečnost dúveryhodne potvrdit, zadarmo to ale asi nebude

by ses divil co všechno se dnes snímkuje, treba nároky zemedelcu na dotace se schvalují po prohlédnutí satelitních a leteckých snímku parcel na které se peníze požadují

.... :puff:

obráťte sa na Český hydrometeoroligický ústav,prípadne pokial sa nachádzate niekde na Morave,tak aj na Slovenský hydrometeoroligcký ústav,ich aplikácie pre mobilné zariadenia umožňujú pozrieť aj historiu počasia,takže by vedeli vydať aj pre účely súdneho konania nejaké písomné vyjadrenie,aké počasie bolo v uvedený deň v danej oblasti...

Vzpomněl jsem si, známí měli (ještě za totality) nějaké popotahování s pojišťovnou, vichřice jim způsobila nějakou škodu a pojišťovna nechtěla plnit, že vítr nebyl tak silný. Oni měli nějaké kontakty na místním vojenském letišti a odtamtud získali dobrozdání, jaký v inkriminovanou dobu byl vítr.