Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem pokládka lina

Ahoj, budu dávat nový lino a pod tím starým, ještě komunistickým je papír s igelitem vespod.. Mám tam ten papír nechat, nebo tam být nemusí? Proč tam je? Nebo tam dát nový, popř. postačí noviny?
Nebo co dát aby to trošku izolovalo? Jsme nad sklepem a v zimě je podlaha dost studdená. Dík za odpověď.

Je to podložka pod lino. Jestli není staré lino někde výrazně poškozené, potrhané, vyškubané spáry a pod., nechte ho ležet a nové položte na něj. Jinak budete muset dát novou podložku, noviny opravdu nestačí, nebo celou kuchyň přestěrkovat. Proti chladu izolovat strop ve sklepě.