Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem myčka BOSCH, chybová hláška E24

dobrý den,
prosím o radu: myčka Bosch (model z hlavy nevím, ale má samostatnou výsuvnou plochu na příbory nahoře, ne košík na příbory)...hlásí chybovou hlášku E24, na dně myčky se drží voda a nádobí je neopláchlé.
samozřejmě jsem myčku čistila, voda normálně odtékala (až do teď), filtr je čistý...
po odčerpání vody a vyšroubování filtru, vyplavala taková bílá součástka...nevím, co s tím...věděl byste někdo? děkuji za radu a pomoc, Lucie Procházková

Zdravim

zkuste sem dat fotku te součástky.

Bosch mycky neznam, ale ono to byva dost podobne.
E24 by mela znamenat nedostatecne pruchozi vypousteci hadici (zalomena, ucpana, pricpana, nebo neodstranena zaslepka v sifonu, ktera nepusti vodu do odpadu apod.). Zkuste to cele vycisit az za sifon a overit, ze od jimky v mycce az po odpad ZA sifonem je zcela průchozí ... mozna tez, ze Bosch pouziva nejakou zpetnou klapku ve vypoustecim systemu/hadici, aby se voda nevracela od sifonu zpet do mycky, a ta se nyní utrhla - to by mohla byt ta soucastka, co vyplavala ...