Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Obalil barák alobalem

Ahoj všichni, nějaký asi bláznivý Američan obalil celý barák alobalem. Myslím fasádu. Asi ho přilepil, nebo co. Myslíte, že by to mohlo mít nějaký tepelný efekt? Nebo že by to chytalo sluníčko a hřálo? Nebo by to nepropustilo teplo ven? Nebo je to prostě cvok?
Změna kategorie, původně: Bydlení obecně (Kurt)

Myslím že něco podobného nabízel Lupotherm tady v čr. Ale bůh ví kde to kdo vzal a jak to funguje. Já bych se toho bál.
cs

Četl jsem aji hafo diskuzí obhajoval to tam nějakej pan Bílík nebo Bílek. Zkuste si to najít.
Docela to tam byla mela mezi projekcí a tím pánem.

Ale držte se zavedených a doporučených pracovních postupů a hlavně materiálů.

:-))))