Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Oprava protekajiciho potrubi ve zdi

Dobry den. Mam problem s unikajici vodou v potrubi ve zdi. Nez zacnu s bouranim , bych rad vedel, jestli to nepujde opravit jinak.
Minuly rok jsem mel problem s ucpanym potrubim v kuchyni. To jsem chemicky a fyzicky vyresil.Naces nekdy v zime mi zacla vlhnout zed z druhe strany kuchyne. Dekuji Kriz.

Jak říkám. Bez bourání to nepůjde. Ať odpad, nebo voda. Udělejte sondu a bude jasno. U odpadu mohlo povolit gumové těsnění, nebo lepený spoj. U vody mohla prorezavět trubka, povolit pakování ve spoji, nebo svár pokud je voda už plastová. U každé opravy budete vždy bourat.