Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Myčka AEG 55000Vi, chybová hláška i20, i41

Dobrý den,
chtěl bych poprosit o radu. Mám myčku AEG Favorit 55000 VI. Při jejím zapnutí bývalo slyšet zpočátku hučení čerpadla, zřejmě odčerpání vody,následovalo napouštění vody a dále proces mytí. Nyní myčka při zapnutí jakéhokoliv programu zpočátku hučí, ale následné napuštění vody již není slyšet. Po asi dvou minutách myčka vykáže chybu i20. Prohlédl jsem toto fórum zejména příspěvky od Al2 a v servisním módu mi vyběhla hláška poruchy i20, následně i41 a pak i0. Dále již vše fungovalo. při sepnutí tlačítka se voda se odčerpala (měl jsem hadici v kyblíku), pak se napustila, dále bylo slyšet sepnutí relé a syčení (zřejmě ohřev vody), čerpání a stříkání vody z lopatek. Prostě jsem nepřišel na nic co by bylo chybou. Dle chyby i41 by se snad mohlo jednat o poruchu zámku. Prosím o radu zda by i v případě chyby zámku fungovala myčka v servisním módu. Uvítám jakoukoliv radu či pomoc. Děkuji

Dobry den,
Me se deje to same, zatim to byl vzdy analogovy tlokovy senzor.

Nejucinnejsi je pro me tento postup:
Sundat bocni kryt (nase mycka vpravo pri pohledu zepredu.
Dole u dvirek je senzor, ke kteremu vede hadicka. (Cerna krabicka s hadickou a 3zilovym tenkym kabelem)
Odpojit hadicku od senzoru.
Nalit trochu vody, jen tak aby lehce odtekala.
Hadicku parkrat profouknout kompresorem.
Vse zpatky namontovat a melo by fungovat :).
Vasek