Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Prosím o radu s plotostřihem Hecht 9247

Ahoj, chtěl bych Vás poprosit o radu s motorovým plotostřihem od firmy Hecht, s modelem 9247. Plotostřih mi tu zůstal z pozůstalosti. Jede krásně, ale bohužel zde nemám k němu žádný návod a ani nikde na netu jej nemohu najít. Jde mi o to jestli se lije nějaký olej na tu stříhací lištu. Ve spodní rukojeti je červené otevírací víčko. Je toto na ten olej a popřípadě jaký olej se na to používá?

A ještě bych chtěl poprosit jaký mixovací poměr se u těchto plotostřihu používá.

Děkuji za každou radu.

[http://im9.cz/iR/importprodukt-orig/a76/a761064ff8 dc15c3e6524aba139fea23.jpg]

Jde mi o to jestli se lije nějaký olej na tu stříhací lištu.
OLEJ SE NIKAM NELEJE - JÁ OSOBNĚ POUŽÍVÁM VASELÍNU VE SPRAY /NEJLEPŠÍ JE S PŘÍMĚSÍ TEFLONU = PTFE/ DLE TOHOTO NÁVODU - KOUKNĚTE NA TENTO ODKAZ :

download#anch1

/PŘEDPOSLEDNÍ OBR. NA KONCI NÁVODU/
TENTO NÁVOD - PRO INSPIRACI + RŮZNÉ JEJICH VYCHYTÁVKY SI STOJÍ ZATO PŘEČÍST !!!
/MAJÍ TO CELKEM SLUŠNĚ VYMAKANÝ A POMĚR CENA-VÝKON-ŽIVOTNOST JE U NICH ASI FAKT NEJLEPŠÍ ???/