Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem kde koupit miniaturní nástavce

Dobrý den, potřeboval bych poradit, jestli někdo náhodou neví kde bych mohl sehnat minuaturní nástavce ( viz foto, délka 2 a 3cm, průměr závitu 2,3+-mm ( je to z měřidla a prodejce co to prodává chce za ten menší 200kč což je k smíchu ) + popř. tu 3 část, která je něco jako hrot, ale místo špičky tam je kulička

obrázek:

r9rxrvua7

děkuji za každou radu

Kuličky nejsou vyměnitelné, jsou v tělísku zalisované (nejsou ani pohyblivé). Kdyby byly pružně uložené, nedalo by se s těmito dotyky měřit.
Válečky mají vnitřní i vnější závit, musel by sehnat závitníky a očka, což taky každý soustružník nemá. Nožem řezat M2 (M2,5) nebo kolik to je, nevim nevim