Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Závěsná křesla do stropu (hurdisky)

Dobrý den,
měl bych na Vás otázku. Je možné přidělat závěsné křeslo do stropu který se skládá z hurdisek? Můj plán je takový: provrtat hurdisku skrz, potom vložit sítko na chemickou kotvou a vyplnit prostor okénka hurdisky chemickou kotvou... vím že nad hurdiskou je škvára. Je toto možné řešení které bude funkční? Nebo je nutné provrtat se až na půdu?

Děkuji za odpověď
S pozdravem
Jan

Není mi úplně jasný váš postup. "..provrtat hurdisku skrz..." To jako úplně? Vrtákem až do škváry? "..potom vložit sítko na chemickou kotvou a vyplnit prostor okénka hurdisky chemickou kotvou..." To právě moc nepůjde. Sítko tomu bude bránit.
Osobně bych provrtal strop až na půdu a použil pořádnou roznášecí desku.

Sítko na chemickou kotvu je taková tak plastová nebo kovová mřížka, která tu chemickou kotvu vytlačuje do stran v dutinách… ale asi máte pravdu, že bude lepší provrtat díru až na půdu a protáhnout závitovou tyč…