Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Centrala chcipa - Nebere benzin?.

Zdravim.. mam problem s nasi elektrocentralou.. problem popisi tak ze centralu necham cca 2min stat, pote nastartuji, vypnu sytic a centrala bezi.. cca po 30s zacne ubirat a chce chcipnout tak ji zpnu sytic a jete dejme tomu 10s bezi na sytic a pak zdechne.. po 2min muzu proces opakovat.. pokud ji nastartuju hned a ne za 2min chcipne hned.. jako kdyby nestihal privod benzinu nebo proste sezere co ma v karburatoru a dalsi uz si nepoda..

Tak teda problem "vyresen"..Nedalo mi to a ten ksrbec sem rozhodil jeste jednou.. plovak se mi zdal funkcni ale jeho perko nejakx unaveny, natahl jsem perko a centrala bezi. Byla to prkotina ale hlavolam na 6h prace.. ted uz jen dostelovat karburator nebo se vsemoci rozladil snahou co s tim je a nepameti puvodnich poloch stelovacich sroubu benzin/vzduch..