Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem WC JIKA - nejde malé splachování

Dobrý den. Přestalo mi fungovat malé splachování. Velké = zmáčkne se tlačítko 1x, malé = 2x - po prvním zmáčknutí vždy vyjelo nahoru a zmáčklo se podruhé a voda přestala téct. No a teď po prvním zmáčknutí zůstane to tlačítko dole a voda teče dále jako u velkého splachování. Potom až to tlačítko vyjede nahoru. Dá se to nějak opravit? Děkuji.

Nechci ti brát odvahu, ale tyhle přístroje od Jika jsou samé táhlíčko, membrána, různé pákohyby. Většinou když jsem to opravoval, tak to skončilo tím, že jsem to vzteky rozšlapal a koupil potápěče nového. Je to nepochopitelná změť všech možných blbinců, jak se to ošoupe nebo zanese vodním kamenem, je zle. Zlaté staré jednoduché splachovače.