Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem V koupelně neteče teplá voda

Zdravím, máme takový problém s teplou vodou- v koupelně u umyvadla ať točím kohoutkem jak chci, tak neteče teplá voda, studená teče úplně normálně (takže žádný slabší tlak). Karma přitom normálně funguje, v kuchyni do dřezu i do vany normálně teplá teče.

Dodám jen, že máme normální (starší, ale pořád funkční) kohoutkové baterie, karmu zn.Mora. Věděl by někdo, kde bude asi problém? V zanesených kovových trubkách, či snad jen hned za baterii je něco ucpaného? Dalo by se to případně opravit svépomocí?

Děkuji ta případné tipy a rady ;)

pred časem prišla taková móda, tesnení k bateriím není jenom tesnení ale zároveň i filtr, nevím co za troubu toto vymyslel,

pokud šikula co naposled menil baterii si toho nevšiml a to sitko neodstranil, príčina bude tam

.... :puff:

Tak teplá voda už teče, já to neopravoval, ale pod odšroubování kohoutku tam bylo nějaké vadné těsnění a proto to nešlo. Nicméně ještě je tady jeden problém- jak povolit šroub, který se skrývá pod kohoutkem (takovým tím plastovým víčkem na kohoutku) studené vody a pak samotnou baterii? Nevím, jestli za to může rez, ale ani jedno prostě povolit nejde.