Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Vojenske pullitry

Zdravim. Nevim kam tuto otazku priradit ale chtel bych se zeptat nejakych vojenskych zasvecencu ci sberatelu. Mam doma cerne kozene vojenske pullitry. Tvar obsiti vypada jako nejaka nemecka slozka 2. svetove valky dle ruznych porovnani, podrazka ma jakoby ve vzoru male hakove krize a dale boty jsou na zip v zadu lehce do vnitrku bot, ze spoda na spici lehka okova, jakoby na pochod. Co pak to je asi za boty? S pise nejake dustojnicke nebo vychazkove? Zarazi me tam ten zip, u vnitr maji boty poutka ktera se prichycuji urcite ke kalhotum. Jsou to jakoby takove kozacky ci co. Jinak upozornuji ze nejsem clenem zadneho hnuti ci propagace nejake ideologie. Diky.

Podle tvaru holení a podrážek bych si troufnul říct, že to budou nejspíš nějaké jezdecké (zip zezadu pro snadnější obouvání, ale zároveň je hladká vnitřní strana lýtka pro pobízení koně, a hladká podrážka, aby noha při pádu nezůstala ve třmeni).