Přidat otázku mezi oblíbenéZasílat nové odpovědi e-mailem Inspirace - IBC nádrž a podhled...

Zdravím,
mám takový podivný dotaz. Mám na zahradě kubíkovou IBC nádrž (něco takového https://www.google.cz/search?q=ibc+n%C3%A1dr%C5%BE &hl=cs&rlz=1T4IRFE_csCZ474CZ474&source=lnms&tbm=is ch&sa=X&ei=wttAVZmXNciBU6qtg8AL&ved=0CAgQ_AUoAg&bi w=1920&bih=953)
Vypadá to hrozně, nemáte nějaký tip, čím by se to dalo zamaskovat nebo jak to "nazdobit", aby to nebyl jen kus nevzhledného plastu?

A druhak, také bych rád slyšel, čím byste zaplnili mezeru pod dřevníkem, viz. přiložené foto. Vzniká tím, že to ve svahu. Na první pohled to není vysoké, ale má to cca. 40 cm. Chci tam ze spodu uskladnit nějaké škaredé trubky a betony. ;-) Nemáte také nějaký tip, čím, to z této pohledového strany opticky zadělat? Jo a taky se tam samozřejmě blbě seče tráva.

Za jakékoli nápady budu vděčný...

Díky m.

O nádobě na vodu uvažujem už dýl, potřebujem vyměnit starý rezavý a jeden z nápadů byla tahle nádoba. Taky se nám nelíbí a jako schování nás napadlo buď nějakou popínavku, nebo tu nádobu schovat do zahradního domku a udělat svod dovnitř a přepad ven a nebo možnost je schovat to do země. U vás ve svahu by to mohlo jít dobře, i bez nutnosti nějakýho čerpadla.
A nebo kouknout na tyhle, ale oproti tý bílý 1000l je 2x dražší a 2x menší :-/
http://www.elkoplast.cz/katalog/dum-a-zahrada/nadr ze-na-vodu-designove

Pod dřevník bych nic necpal, takto vypadá dobře.