
Náhradní díly do auta značky STARLINE
Dobrý den,
dnes jsem si objednala startér značky STARLINE do svého fiatu (r.v. 2000). V autodílech na tuto alternativu neměli moc dobré ohlasy a radili mi objednat raději u nich dvojnásobně dražší jinou značku. (Možná se jednalo pouze o obchodní strategii, proto bych ráda Váš názor.) Zrovna v tuto chvíli penězi neoplývám, proto byla moje volba dá se říci předem jasná. Máte někdo zkušenosti s touto značkou třeba i u jiných dílů v poměru cena x kvalita? Jak moc se např. liší od dražších značek? Ještě podotýkám, že auto startuji cca 2x denně. Děkuji moc za každou reakci. N.
Děkuji moc všem za rady. Už přemýšlím, že objednávku zruším, podívám se po vrakovištích a když neseženu, tak ten repas :) Možná to bude i cenově levnější.
Abyste s tím startérem nedopadnul za 14 dní jako s tím vaším původním.To budete mít dva nefunkční, utopený litr za ten z vrakáče a stejně budete schánět repas.
Nasměrujte mě svým bydlištěm a jaký model hvězdy jménem Fiat máte, včetně informace o motoru a něco najdeme.
Když nakoupím na vrakáči tak mi tam čmrknou lihovkou nějaké datum či tak něco. A pokud se mi to posere nebo to vůbec nejede tak to zajdu vyměnit.